!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Styrelsen

 

Kontakt

Du kontaktar enklast styrelsen genom att skicka e-post till

styrelsen@vitbetan3.se

ORDFÖRANDE - ekonomi
Kerstin Rohmer, Katarina Bangata 67B, Tel 08-640 47 38
kerstin.rohmer@gmail.com 
Har bott i huset sedan 1985. Är ekonom med egen redovisningsbyrå.

LEDAMOT - hyresförhandlingar och lokaler
Johan Rudberg, Katarina Bangata 65, Tel 08-641 32 62
johan.rudberg@fabege.se
Har bott i huset sedan 1992. Är civilingenjör och arbetar på ett fastighetsbolag.

LEDAMOT - sekreterare
Petter Ljunggren, Katarina Bangata 67A,  08-662 02 87 
petter@tresta.se

LEDAMOT - allmänna frågor, garaget och gården
Christian Gell, Malmgårdsvägen 20, Tel 08-640 13 28  
c.gell@ownit.nu

SUPPLEANT -
Dorothy Christensen, Katarina Bangata 67A

dorothychristensen@hotmail.com

SUPPLEANT -
Markus Aerni, Katarina Bangata 69

markus@happyspace.se

--------------------------------------

Det går också bra att kontakta oss via formuläret nedan.

(* = obligatoriska uppgifter)

Genom att skicka samtycker du enligt dataskyddsförordningen att dina personuppgifter behandlas på hemsidan. Så här behandlas dina personuppgifter.